#

HizmetlerimizBilgisayar Ekipmanı Ve Sarf Malzeme Satış Hizmetleri

Her türlü bilgisayar donanımını uygun fiyat ve cazip finans seçenekleri ile bulabileceğiniz Melis bilgisayar satış sonrası desteği ile hizmetinizdedir.

Masaüstü ve Dizüstü bilgisayarların satışı, LCD monitörden flash belleklere kadar olan birçok OEM malzemenin satışı yapılmaktadır.

Kamera Ve Güvenlik Sistemleri Hizmetleri

Kameralı güvenlik, görüntü kayıt, internet üzerinden izleme gibi sistemlerin kurulum ve teknik servis hizmetini kapsamaktadır.

Dvr kayıt cihazı, Dvr kartlı sistem, ip kamera, cctv kamera sistemleri vb. ürün çeşitliliği ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Ücretsiz keşif ve danışmanlık için bizimle irtibat kurmanız yeterlidir.

Teknik Servis Hizmetleri

Firmamız kurumsal ve bireysel olarak İstanbul Bahcelievler ilçesinde bilgisayar servisi ve tamiri hizmeti vermektedir.

Yerinizde çözülebilecek sorunları uzman teknik ekibimiz en kısa sürede çözerek size teslim etmektedir.

Eğer Teknik servisimizde çözülmesi zorunlu bi arıza ile karşılarşırsak ürününüz sizden teslim alınıp onarımı yapılıp size teslim edilmektedir.

Silinen Verilerin Kurtarılması Hizmetleri

Bozulmuş veya silinmiş bir veri tamamen yok olmuş anlamına gelmemektedir. Bilgisayarınız birden siyah bir ekran veya mavi bir ekranda hata mesajı verir,

veya hardiskinizden anormal bir şekilde sesler duymaya başlayabilirsiniz , lütfen bilgisayarınızı hemen kapatın ve tekrar açmayın.

Bilgisayarınızı tekrar açmanız verileriniz üzerinde oluşan problemi arttıracak ve veri kurtarma başarı şansını düşürecektir. İşinin uzmanı Ve Profosyonel Ekibimiz

ile Her türlü Silinen verinizi kurtarıyoruz.Kullanıcılar için önem arz eden bilgilerin saklanması ve güvenliğinin sağlanması konularını kapsar.

Yedeğin yedeği 'nin alınması gerektiğini her kurduğumuz sistemde aktif olarak hazırlayarak, data kayıplarını en aza indirmeyi amaçlamaktayız.

Tavsiye edeceğimiz backup (yedekleme) çözümleri ile güvenle datalarınızı koruyabileceksiniz.

Notebook Tamiri Hizmetleri

Tüm Notebook Yedek parçaları (Klavye, LCD Panel,Body/Cover, Kasa, Menteşe, Adaptör, Batarya, ve tüm Notebook Yedek Parçaları)

uygun fiyatlarla stoklarımızdadır. Zamanın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden en HIZLI ÇÖZÜMÜ size EN UCUZ MALİYETLE sunuyoruz.

Sizin için değerli olan tüm bilgileriniz %100 güvenli bir ortamda ve Kalifiyeli personelimiz ile yedeklenir ve herhangi bir bilgi kaybı olması önlenir.Firmalara özel hızlı çözüm önerileri,

uygun teklifler ve fiyatlar ile her zaman kazanmayı ve kazandırmayı ilke edinmiş değerleri olan bir firmayız

Web Tasarımı Ve Hosting Hizmetleri

Günümüzün rekabetçi ortamında firmalar, kendilerini tanıtma ve anlatma ihtiyacında olduklarından, en ucuz reklâm platformu olan Internet'in tercih

edilmesi hiç de şaşırtıcı değildir. Firma ihtiyaçlarına ve Kurumsal Kimliğe uygun olarak sayfa tasarımı yapılması.Sayfaların Türkçe ve/veya diğer dillerde hazırlanması.

İnternet sayfalarının ve e-postalarının yüksek hızlı Telekom ve uydu bağlantısı olan sunucularımızda veya müşteri sunucularında barındırılması ve gerekli ayarların

yapılmasını sağlıyoruz.Web sitelerinin tasarımı ve programlanması kadar, web kullanıcılarına sunumuda oldukça önemlidir. Bu nedenle Melis bilgisayar,

yüksek kapasiteli ve hıza sahip sunucuyu yurtdışından satın alarak, web sitesinin en sağlıklı şekilde çalışmasını hedeflemiştir.

Bu sunucular ile yüksek aylık veri transferleri, yüksek kapasiteli e-postalar, ftp, https gibi özel platformlar kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Bunlara ek olarak neredeyse tüm internet kullanıcılarının başına bela olan spam mailler, viruslu yada zararlı yazılım içeren e-postaların sağlıklı bir şekilde

temizlenmesi yada kullanıcıya ulaşmadan silinerek müşterinin dolaylı yada direkt zarar görmesinin engellenmesi sağlanmaktadır.

E-Ticaret Hizmetleri

Elektronik Dükkan günümüz internet dünyasının önemli özelliklerinden biri haline gelmiştir.

Artan İnternet kullanıcı sayısı ile elektronik dükkanlar her geçen gün daha popüler hale gelmektedir. MELİS BİLGİSAYAR sizi en iyi şekilde yansıtacak

e-ticaret çözümleri ile sanal dünyaya açılmanıza yardımcı olmaktadır.

Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Bir şirketin kendisini temsil eden tüm biçimlerin bütünü o şirket için kurumsal kimlik oluşturmaktadır. MELIS BILGISAYAR,

partnerleri ile yaptığı çalışmalar ile sizi hem içerde hem de dışarda temsil edecek tüm biçim çalışmalarını müşteri memnuniyetini gözönüne alarak tamamlamaktadır.

Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Melis Bilgisayar şirketiniz için en uygun yazılım çözümlerini sunmaktadır.

Yazıcı Satış Ve Bakımı Kartuş Toner Dolumu Hizmetleri

Lazer - püskürtmeli - nokta vuruşlu yazıcıların marka gözetmeksizin teknik bakım ve servis hizmetini yapıyoruz

Kullandığınız yazıcıların sarf malzeme dolum, arıza tespit ve giderilmesi,yazılımsal ve donanımsal problemlerinin giderilerek aktif duruma

geçirilmesi sağlanır.Rutin bakımlar ile genel temizlikleri yapılarak ileride doğacak arızalara karşı önlem alınır.