#
#
İkinci El Bilgisayar Alımı Ve Satımı


#İKİNCİ EL ÜRÜNÜMÜ SATMAK İSTİYORUM
#İKİNCİ EL ÜRÜN ALMAK İSTİYORUM


Firmamız, 1999 Yılından beri profesyonel ekip ve ekipmanlar ile bütün bilgisayar sistemlerinde ve özellikle Dizüstü Bilgisayar ( Notebook,Ultrabook,Netbook,Macbook,MacAir ) gibi cihazların satışı ve tamirinde uzmanlaşmıştır.

Müşterilerine daha ucuz, hızlı ve erişilebilir çözümler sunarak hizmet kalitesini artırmak için İkinci el konusunda fiyat listesi uygulaması ile son kullanıcıdan gelen ikinci el ürünleri TEST edip alarak,müşteriye satılan ürünler hassas bir testten geçirilmekte ve müşterilere sunulmaktadır.

Melis Bilgisayar,2.el bilgisayar parçalarını değerinde alıp satmaktadır.

Melis Bilgisayar Ailesi Müşterileri kendi ürünlerini yada ellerindeki kullanmadıkları yada paraya çevirmek istedikleri bilgisayarlarını yada diğer ürünlerini sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde alıp sata bilmektedirler.

Melis Bilgisayar bu hizmetleriyle atıl durumdaki bilgisayar parçalarını ülke ekonomisine kazandırmaktadır.

Melis Bilgisayar PC parçalarında uygulamakta olduğu sistemi notebook alım ve satımına da uygulamıştır.

Bu sistemle Melis Bilgisayar 2.el notebooklarınızı değerinde almakta ve satmaktadır,Size Bir Telefon Kadar Uzaktayız Yada İletişim Formu üzerinden bizimle iletişime geçebilir fiyat alabilir yada fiyat sorabilirsiniz danışmanlık ile alakalı ücret talep edilmemektedir.