#
#
NoteBook Tamir Hizmetleri
#Notebook Servis için
Hizmet Talep Formu TIKLAYIN..!

Marka Bağımsız Notebook tamiri ve notebook onarımı konularında uzman ekibimiz size en kısa zamanda arızalı notebookunuza doğru teşhisi koyarak bilgi vermektedir.
Teknik servisimizde her marka ve model notebook için garantili; tamir, bakım, servis, onarım hizmetleri verilmektedir. Müşteriden onay alındıktan sonra notebook
onarımına geçilmektedir. Notebook tamir sürecimiz üründeki arızanın durumuna göre 1 ile 7 iş gününü bulmaktadır.


Servisimizde Yapılan İşlemlerin Aşamaları


1- Cihazınızın Servise Kabulu

Notebooklarınız teknik servisimize getirdiğinizde belirteceğiniz arızaya bağlı olarak teknik servis formu düzenlenir.
Düzenlenen bu forum 2 nusha olarak çoğaltılarak bir nüshası Size verilir bir nushası servis dosyasına konur.
2- Arıza Tespit

Notebooklar servisimize ulaştığında beyanınıza bağlı olarak incelemeleri yapılır ve teknik servisimizce yapılan detaylı incelemeler sonucu arıza tam olarak tespit edilir .
Bu aşamada Müşteriye arıza ile ilgili bilgi verilir arıza giderilebiliyorsa bu işlemin ücreti müşteriye söylenerek onayı alınır. Onay alınırsa tamir süreci başlatılır.
Onay alınamıyorsa ürün müşteriye teslim edilmek üzere ayrılır.ve Müşteriden Bir ücret Talep edilmeksizin iadesi yapılır.
3- Tamir Aşaması

Müşteriden onay alınması üzerine ürün arızası giderilmek üzere servise alınır. Bu aşamada servis yoğunluğana bağlı olmak şartıyla en fazla 6 gün olmak üzere
ürünün arızası giderilir ve müşteriye ürününü teslim alması için bilgi verilir. Tamir edilemeyen ürünler içinde ürünün iadesi için müşteriye bilgi verilir,ve bir ücret talep edilmez.
4- Teslim Ve İade

Servisimizden tamir edilerek çıkan notebooklar müşteriye teslime edilir. Servis ücreti teslim aşamasında alınır. Tamir edilemeyen ürünler müşteriye iade edilir.
İade edilen ürünler için ücret talep edilmez. Teslim ve iade aşamasında müşterilerden kayıt formu istenir..
5- Garanti

Tamir edilen tüm notebooklar teslim tarihinden itibaren 3 Ay işçilik ve yedek parça garantilidir. Verilen garanti cihazın tamir edilen kısmı ile takılan yedek parçalar
için geçerlidir. Notebook’un tamamı veya tamir edilmemiş parçaları yada tamirle ilgisi olamayan kısımlar için geçerli değildir.